Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
13.09.2022 13:30 - Paulo Dybala i Tammy Abraham donijeli su AS Romi pobjedu od 2-1 protiv Empolija
Автор: scoremoment Категория: Спорт
Прочетен: 1010 Коментари: 0 Гласове:
1

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
Golovi Paula Dybale i Tammy Abrahama donijeli su AS Romi pobjedu od 2-1 u Serie A u ponedjeljak. Dvije zvijezde pobjedu su uvijek slavile kroz svoje AS Roma dres. Nakon uzastopnih poraza od Udinesea i Ludogoretsa, prvi neugodnih 4-0, Roma je danas očajnički trebala pobjedu nad Empolijem. Obje momčadi su nekoliko puta pogodile vratnicu, dok je Roma promašila jedanaesterac, a igrač Empolija je kasno isključen. Roma je brzo krenula i imala više prilika za pogodak samo u prvih nekoliko minuta preko Dybale, koji je nosio nogometni dresovi s brojem 21. Povelo se 10 minuta kasnije kada Empoli nije uspio izbaciti centaršut, a lopta je došla do Dybale na rubu kaznenog prostora, a on je snažno šutirao u gornji lijevi kut. Ali Giallorossi su se ubrzo našli u zaostatku dok je momčad Paola Zanettija tražila izjednačenje. Jako su nervozni bili i navijači u AS Roma dres. Momčad Josea Mourinha gledala je na još jedan loš rezultat dvije minute prije odmora kada je Filippo Bandinelli sjajno reagirao na lošu obranu Rome vodeći glavom nakon ubačaja Petra Stojanovića. Roma je peta na tabeli sa 13 bodova. U skladu s nedavnom formom, Roma je bila uznemirena manjim protivnikom, koji nije jednostavno poslušao jer su Giallorossi imali veću plaću. "Znali smo da će ulazak biti težak", rekao je Abraham nakon što je postigao pobjednički pogodak za Giallorossi. “Posebno nakon što sam izgubio dvije utakmice zaredom. Bilo je puno važnije večeras pobijediti u našim nogometni dresovi.” Roma se popela na peto mjesto, bod iza prva tri Napolija, Atalante i AC Milana. U nedjelju dočekuju drugoplasiranu Atalantu, dok Empoli, koji je 16. s četiri boda, u subotu putuje u Bolognu. Prije toga u četvrtak će ugostiti HJK u Europskoj ligi.